Zabieg Spa na dłonie i stopy

Dłonie

jest kilkuetapowym seansem pielęgnacyjnym, znacznie poprawiającym stan dłoni, która codziennie poddawana jest szkodliwemu działaniu środków chemicznych (zmywanie, sprzątanie, praca w ogrodzie). Po zabiegu skóra staje się miękka i aksamitnie gładka. Ponadto poprawia się stan paznokci, a wszelkie uporczywe przebarwienia zostają skutecznie rozjaśnione.

Zabieg Spa na dłonie rozpoczyna się oczyszczającym peelingiem, złuszczającym martwe warstwy naskórka. Następnie wykonywany jest masaż stymulujący punkty witalne na obszarze dłoni. Pobudzane zostają strefy, odpowiadające konkretnym organom wewnętrznym, przywracając równowagę całego organizmu. Ponadto poprzez stymulację odpowiednich punktów, następuje pobudzenie krążenia krwi, wzmocnienie układu odpornościowego, oraz rozluźnienie mięśni i zniwelowanie wszelkich bólów. Na zakończenie na dłonie nakładana jest, podgrzana do odpowiedniej temperatury, parafina.

Parafina

Zabiegi parafinowe stosujemy jako zabiegi poprawiające estetykę skóry dłoni i stóp. Doskonale nawilżają i odżywiają dłonie, a także stopy. Skóra po zabiegu jest gładka i miła w dotyku, odzyskuje elastyczność i właściwe nawilżenie. Stosowanie parafiny sprawia, że szorstka i wysuszona skóra odzyskuje miękkość i zdrowy wygląd. Substancje odżywcze i łagodzące podrażnienia łatwo wnikają w głąb skóry.

Pory skóry otwierają się, a substancje nawilżające i natłuszczające zostają wchłonięte wgłąb skóry. Warstwa parafiny utrzymuje ciepło i wilgoć. Kąpiel parafinowa zmiękcza naskórek wokół paznokci – ułatwia to wykonanie manicure i pedicure. Zabieg relaksuje i rozluźnia mięśnie oraz stawy i poprawia krążenie.